Mi Smart Band 5

Geniş, dinamik, renkli ekran

65’ten fazla kadran temasına sahip dinamik ekran

11 farklı güçlü spor modu

Kürek çekme makinesi, ip atlama, yoga, eliptik


50 m suya dayanıklılık*

Duş alırken veya yüzerken kullanılabilir

 

24 saat kalp atış hızı izleme

Kalp atış hızıyla ilgili uyarılarla gerçek zamanlı izleme

 

24 saat uyku izleme özelliği

Hızlı göz hareketi (REM), kısa uyku

Yepyeni kadın sağlığı izleme özelliği

Adet döngüsü izleme ve bildirimler

14 günlük ekstra uzun pil ömrü

Daha uzun pil ömrü için pil tasarrufu modu

Manyetik kablosuz şarj özelliği

Çıkarma gerektirmeyen doğrudan şarj özelliği

Stilinize uygun sınırsız kombinasyon olanağı* Tarzınıza can verin

1,1 inç’lik geniş, dinamik ve renkli ekran
Tüm bilgiler tek bir ekranda
Yaklaşık %20 daha geniş ekran alanı, gelen arama, mesaj ve uyarıların daha kolay görülebilmesini sağlar ve dinamik kadranlarda yeni bir çağa öncülük eder.
+20%
Yaklaşık ekran alanı

Canlı renklere sahip altı kayış Size uygun bir renk mutlaka var

Favoriniz hangisi? Canlı sarıyı mı yoksa açık yeşili mi tercih edersiniz? Yazlık kıyafetlerinize renk katacak altı farklı renk seçeneği.
Hem iç hem de dış mekan egzersizleri için tasarlanmıştır
Kilo verme sürecinize destek olun
11 profesyonel spor modu
Ne kadar çok hareket ederseniz o kadar fazla kilo verirsiniz
Yoga, kürek çekme makinesi, ip atlama ve daha fazlasını destekleyen ilk cihazdır. Yaptığınız her hareketi doğru şekilde izler ve analiz eder.
Kilo verme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kalp atış hızınızı, temponuzu ve yaktığınız kalorileri izleyip analiz eder.

Kürek çekme makinesi

Kürek çekme makinesi

Yoga

Açık havada koşu

Açık havada bisiklete binme

Havuzda yüzme

Eliptik modu

Minimum olumsuz etkiyle yağ yakmanızı sağlar
Dizlerinize binen yükü en aza indirirken bacaklarınızı güçlendiren bu yağ yakma seçeneği, fazla kiloları olan kullanıcılar için idealdir Direnci artırarak devam edin!

İp atlama modu

Kalp ve akciğerleri güçlendirirken yağ yakmanızı da sağlar
Hızlı ve aralıksız şekilde ip atlamak, kalp atış hızınızı çok kısa bir süre içinde artırarak kalori yakmanıza olanak tanır. Kalp atış hızınız yüksek olduğunda kan dolaşımınız hızlanır ve kalp ile akciğerleriniz güçlenir.

Kapalı alanda bisiklet

Yüksek yoğunluklu yağ yakma ve ter atma
Değişen yoğunluk biçimleriyle, ter atmanızı sağlayan aerobik egzersizlerinde eğlenceli ve güçlü bir araçtır. Alt uzuvlarınızı güçlendirmenizi ve aynı zamanda bacaklarınızı şekillendirmenizi sağlar.

Yoga modu

Tüm vücudu şekillendirme ve esnetme
Tüm vücudu şekillendirmek için en iyi seçimdir. Tüm vücudunuzda esnetme, germe ve koordinasyon kabiliyetini geliştirir. Vücudunuzu esnetip şekillendirmek için 3 ila 5 dakikalık bir egzersiz yeterlidir.

24 saat uyku izleme
İyi bir gece uykusu çekmek çok kolay
Uyku analizi teknolojisinde yapılan yükseltmeler sayesinde elde edilen %40 daha yüksek doğruluk oranı*, uyku düzeninizin profesyonel bir şekilde yorumlanabilmesini sağlar.
Uyuyamama hastalığı gibi sorunları hızlı bir şekilde gidermenize yardımcı olacak bilimsel öneriler sunar.

Hızlı göz hareketi (REM)

Vücudun gücünü geri kazanmasına olanak tanıyan önemli bir uyku aşamasıdır

Kısa uyku

Kısa süreli uyku kalitenizi kaydedin

Üç sağlık modu Sağlıklı kalmanıza yardımcı olur

Kişisel etkinlik bilgileri toplama

Kişisel zindelik endeksi cinsiyet, yaş, kalp atış hızı ve diğer veriler kullanılarak hesaplanır ve puanınızı yükseltebilecek etkinliklere yönelik öneriler sunar.

Stres izleme

Stres seviyelerinizi izler. Stresi hafifletmek ve stres atmak için önerilerde bulunur.

Nefes egzersizleri

Ekranda gösterilen nefes alma biçimlerini uygulayarak 1 ila 5 dakikalık rehberli nefes alma egzersiziyle vücudunuzu ve zihninizi kolayca rahatlatın.

Aylık döngü boyunca kayıt ve hatırlatma için yepyeni kadın sağlığı izleme özelliği

Adet döngüsünü ve yumurtlama aşamalarını kaydederek önceden faydalı hatırlatmalarda bulunur. Ne kadar çok kullanırsanız sizi o kadar iyi anlar.

Mi Fit uygulaması ile günlük sağlık verileri parmaklarınızın ucunda

Olağan dışı kalp atış hızları, spor mesafeleri ve uyku sorunları ayrı ayrı kaydedilir.

Yepyeni manyetik şarj özelliği şarj işlemini "şipşak"halleder

14gün

Normal modda* pil ömrü
 

20gün

Güç tasarrufu modunda* pil ömrü
 

Tek bir tıklatmayla uzaktan fotoğraf, selfie ve grup fotoğrafları çekmek artık çok daha kolay

Diğer kullanışlı özellikler

Müzik çalma

Telefon bulma

Telefonu sessize alma

Rahatsız etmeme modu

Telefon kilidini açma

Gelen arama bildirimi

Geri sayım zamanlayıcı

Takvim anımsatıcısı

Etkinlik anımsatıcısı

Mesaj uyarıları

Boşta durma uyarıları

Hava durumu tahmini

Notlar:

* Yaklaşık %20 daha fazla ekran alanı: Mi Smart Band 5’in ekran alanı Mi Akıllı Bileklik 4’e göre yaklaşık %20 daha yüksektir. Huami Labs’den elde edilen veriler.

* Özel kadranlar: Bazı kadranlar, özel içeriklerin görüntülenmesini destekleyerek en sevdiğiniz veya en çok kullandığınız özellikleri ihtiyacınıza göre kadranda görebilmenizi sağlar.

*Kalp atış hızı izlemede %50’ye kadar daha fazla doğruluk oranı: Mi Akıllı Bileklik 4 ile yapılan karşılaştırmalı testlerde düzensiz hareketlerin yapıldığı açık arazi koşusu, tırmanma, doğa yürüyüşü gibi egzersiz biçimlerini izleme doğruluğunun arttığı tespit edilmiştir. Huami Labs’den elde edilen test verileri.

* 50 m suya dayanıklılık: 50 m su suya dayanıklılık, GB/T 30106-2013 standardına dayanır ve Çin Ulusal Saat Kalitesi Denetleme ve Test Merkezi tarafından test edilmiştir. Suya dayanıklılık rapor numaraları: Mi Smart Band 5: QT2003010. Suya dayanıklılık derecesi 5 ATM’dir (suyun altında 50 m derinliğe karşılık gelir). Böylece cihaz, duş alırken ve yüzerken takılabilir ancak saunalarda veya dalış sırasında kullanılamaz.

*Kişisel zindelik endeksi: Saatin Kişisel Etkinlik Bilgileri Toplama (PAI) zindelik endeksini ifade eder. Kalp atış hızı verilerinizi, sağlıklı kalmak için gereken etkinlik seviyesini gösteren kişiselleştirilmiş bir puana dönüştüren yeni, son teknoloji bir sistemdir.

*Mi Smart Band 5 ürününün normal modda 14 günlük pil ömrü test koşulları şunlardır: tam şarj; otomatik kalp atış hızı izleme 30 dakika boyunca etkinleştirilir; kol kaldırıldığında ekranı uyandırma işlevi etkinleştirilir; diğer tüm ayarlar fabrika varsayılan ayarlarında tutulur; günde 100 bildirim alınır ve görüntülenir; her biri 5 saniye titreşime sahip olmak üzere günde 2 alarm; kol kaldırıldığında ekranı uyandırma işlevi 100 kez etkinleştirilir; veriler günde bir kez uygulama ile senkronize edilir.

*Mi Smart Band 5 ürününün güç tasarrufu modunda 20 günlük pil ömrü test koşulları şunlardır: tam şarj; otomatik kalp atış hızı izleme devre dışı bırakılır; uyku izleme devre dışı bırakılır; kol kaldırıldığında ekranı uyandırma işlevi devre dışı bırakılır; günde 100 bildirim alınır ve görüntülenir; her biri 5 saniye titreşime sahip olmak üzere günde 2 alarm; saati görüntülemek için günde 10 kez düğmeye dokunulur; veriler günde bir kez uygulama ile senkronize edilir.

*Pil ömrüyle ilgili tüm test verileri Huami Labs’den elde edilmiştir. Kullanılan ayarlar, cihazın çalışma şekli ve çevresel koşullar gibi pil ömrünü etkileyen çeşitli faktörler vardır. Bu faktörlerin hepsi laboratuvar verilerinde elde edilenden farklı olarak gerçek kullanımda pil ömrünün değişmesine neden olabilir.

*Kullanılan tüm görüntüler yalnızca ürünün işlevselliğini göstermek amacıyla örnek olarak verilmiştir ve ürünün kendisini eksiksiz biçimde temsil etmez.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler