Mi Band 3

2 Yıl Türkiye Garantisi ve Resmi MIUI Türkiye Güvencesi ile

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mi Band 3 Nedir?

Mi Band 3 giyilebilir teknolojiler konusunda dünya lideri durumunda bulunan Xiaomi firmasının üretmiş olduğu fitnesss bilekliği serisinin 3. ve en gelişmiş versiyonudur.

Mi Band 3 Ne İşe Yarar?

Bir önceki versiyonu olan ve tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok büyük satış rakamlarına ulaşan Mi Band 2’nin tüm özelliklerini barındıran Mi Band 3 daha büyük, daha yüksek çözünürlüklü  ve kullanışlı ekranına ek olarak bir takım yeni özellikler de barındırıyor.  Mi Band 3 ile günlük olarak ne kadar yürüdüğünüzü/koştuğunuzu, kalp atış hızınızı, ne kadar kalori yaktığınızı, gece ne kadar  uyuduğunuzu, uykunuzun ne kadarının derin uykuda ne kadarının hafif uykuda geçtiğini takip edebilir, cihazınızın kilidini açabilir, gelen çağrı ve uygulama bildirimlerini bileklik üzerinden görüntüleyebilir, uyarı alabilir, bağımsız alarmlar kurabilir ve bu alarm saatlerinde kimseyi rahatsız etmeden titreşimli ve görüntülü şekilde uyarılabilirsiniz. Bunlara ek olarak 0,78″ boyutundaki OLED ekranında hava durumu gibi işinize yarayacak bilgileri de dilediğinizde görüntüleyebilirsiniz.

Mi Band 3 Nasıl Çalışır?

Mi Band 3 içerisinde bulunan çeşitli sensörler ile bilgi toplayarak Bluetooth 4.2 sayesinde cihazınızla iletişim kurabilir ve bu bilgilerin pek çoğu bileklik üzerinde bulunan OLED ekran aracılığıyla görüntülenebilir.

Mi Band 3’ün Batarya Süresi Ne Kadardır?

Mi Band 3’ün içerisinde bulunan batarya ile bilekliğinizi yaklaşık 20 gün boyunca hiç şarj etmeden kullanabilirsiniz.

Mi Band 3’ün Boyutları ve Ağırlığı Ne Kadardır?

17,9 x 46,9 x 12 mm boyutları ve 20 gr’lık ağırlığı ile oldukça küçük ve hafif bir cihaz.

Mi Band 3 saat olarak kullanılabilir mi?

Evet Mi Band 3’ü sadece saat olarak da kullanabilirsiniz.

Mi Band Su veya Toz Geçirir mi?

Hayır. Mi Band 3, 5 ATM suya dayanıklı bir gövde sunuyor. Yani Mi Band 3 ile 50 metreye derinliğe kadar su geçirmeyecektir.

Mi Band 3 Cihazıma Bağlı Olmadığında da Kullanılabilir mi?

Evet. Mi Band 3’ün içerisinde bulunan dahili hafıza birimi cihazınızla senkronize edilmeden de yaklaşık 10 günlük aktivitelerinizi saklayabilir. Cihazınızla senkronize edildiğinde bu bilgileri Xiaomi sunucularına yükler.

Mi Band 3 Uygulamasına Nasıl İndirebilirim?

Xiaomi’nin üretmiş olduğu tüm fitness ürünleri için Google Play Store üzerinde bulunan Mi Fit uygulamasını telefonunuza kurabilirsiniz.

Telefonumda Bluetooth’u sürekli açık tutmak telefonuma bir zarar verir mi?

Bluetooth 4.0 öncesindeki Bluetooth teknolojileri fazla güce ihtiyaç duydukları için cihaz bataryanızı çok çabuk bitirmekteydiler ancak 4.0 sürümü ile birlikte artık Bluetooth’un sürekli açık kalmasının bataryanıza etkisi hissedemeyeceğiniz kadar az olacaktır. Şöyle de söyleyebiliriz. Mi8’de bulunan batarya 3400 mAh boyutunda. Mi Band’da ise 110 mAh gücünde bir batarya mevcut. Mi Band’ınızdaki Bluetooth alıcısı sürekli açık olmasına rağmen 110 mAh boyutundaki batarya 20 gün boyunca dayanabiliyor. Dolayısı ile 3400 mAh gücündeki bir bataryada bu tüketimi fark etmeniz oldukça zor.

 

Mi Band Satın almak için : Sitemizin alışveriş bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler