MIUI Türkiye

Tam Ekran Hareketleri

Alıştığınız tam ekran hareketleri ile sanal tuş kullanmak zorunda değilsiniz.

Android telefon kullanıcılarının büyük bölümü ekran altına yerleştirilen sanal tuşların kullanışlı olmamasından şikayet eder. Ve hatta pek çok başka platform kullanıcısı sadece bu tuşlara alışamayacağını düşündüğü için Android’e geçiş yapmak istemez. Oysa bizler MIUI 11 kullanıcıları olarak dilediğimizde tam ekran hareketlerini kullanabiliyoruz.

Sadık Android kullanıcıları da elbette ki unutmadık. Sanal tuşları kullanmaya devam etmek isteyenler için; sanal tuşları da kaldırmadık. Eğer Android özgürlük demekse telefonumuzun kontrolü tamamen bizim elimizde olmalı. Tüm sınırları herkes için kaldırıyoruz.

İletişiminizi Sınırlandırmayın

Beklemeyi kimse sevmez! Ama en çok biz sevmiyoruz, bu yüzden de en hızlısı biziz.

Uygulamalarınıza ışık hızında erişin

İkinci Alan

Ev için ayrı iş için ayrı telefon kullanmaya son. İkinci alan özelliği ile telefonunuzu birbirlerinden tamamen bağımsız iki telefonunuz varmış gibi kullanın.

Klonlu Uygulamalar

Whatsapp, facebook, instagram… Birden fazla hesabınız mı var? O zaman tek uygulama size yetmez! Tek telefonda aynı uygulamadan iki tane olsun istiyorsanız MIUI 11 tam size göre.

Uzun Ekran Görüntüsü

Üç parmak hareketi ile ekran görüntüsü alma yeteneğini daha da geliştirdik ve sadece tek bir ekran boyunda değil kaydırarak çok daha uzun ekran görüntüleri alabilmenizi sağladık.

Tek Tuşla Erişin

Yenilenen tarayıcımız ile tüm içeriklere en hızlı ve en güvenli erişimi sunarken, veri kullanımını en iyi şekilde optimize ederek internet paketlerinizin dostu olduk.

En Hızlı, En Güçlü

Geleceği cebinizde taşıyın

Dahili uygulamaları ile ihtiyacınız olan her şey hazır. MIUI 10 mükemmel tasarımı ile günlük hayatınızda ihtiyacınız olabilecek her türlü uygulamaya sahiptir. Günlük döviz kurlarından hisse senetlerine, video düzenleyiciden fotoğraflarınızı iyileştirmenizi sağlayan efektlere, virüs tarayıcısından oyun hızlandırıcısına kadar tüm ihtiyaçlarınız en hızlı ve güvenli şekilde MIUI 11 ile elinizin altında olacak.

İlklerin Serisi; Mi Mix

Çerçevesiz bir tasarım ile bir akım başlatan ve şimdi ise kızaklı dizayn ile karşımıza çıkan Mi Mix serisi şaşırtmaya devam ediyor.

Senin Telefonun

Senin Tarzın

Dahili tema mağazasında yer alan yüzbinlerce tema ile telefonunu dilediğin gibi kişiselleştirebilir, tarzını, hayatını istediğin şekilde yansıtabilirsin.

Şimdi Yükle!

Evinizde De Yanınızdayız

Xiaomi Akıllı Süpürge İle Temizlik Artık Sıkıcı Değil

Hayatınızın her alanında yaşamınızı kolaylaştırmayı amaç edindik. Sadece mobil cihazlar değil evinizde de yanınızdayız.

Şimdi Satın AL

Mükemmel Yazılım İçin Mükemmel Telefonlar

Bugüne kadar yapılmış en iyi mobil yazılım için en iyi telefonları en üst donanımlarla ürettik ve en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Rakipsiziz!

Xiaomi Mi Note 10

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi Mi 10

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Keşfedin!

Xiaomi’nin geniş ürün yelpazesi arasında kendinizi kaybedebilirsiniz. 

MIUI Türkiye Market

Tüm aksesuarlar ücretsiz kargo ile kapınızda

Şimdi Satın Al!

Amazfit Stratos

Yeni nesil akıllı saatlerimiz ile hem en üstün teknolojiyi kullanın hem de şıklığınızdan ödün vermeyin.

Şimdi Satın Al

Amazfit Bip

Tüm akıllı saat fonksiyonlarına erişmek pahalı olmamalı! Bütçe dostu akıllı saatlerimize göz atmadan karar vermeyin.

Şimdi Satın Al

Mi Band 4

Efsane Mi Band serisi Mi Band 4 ile devam ediyor. Tüm dünyaya giyilebilir teknoloji kavramını öğreten serinin son halkası!

Şimdi Satın Al